Ślub to uroczystość, do której przygotować trzeba na długo przed dniem rozpoczęcia. Jeżeli chcemy by dzień ślubu był cudowny a wszystko było dopracowane do granic możliwości, pierwsze przygotowania do tego dnia zacznijmy nawet na rok przed tym niezapomnianym dniem.

Dwanaście miesięcy przed dniem ślubu

Narok przed dniem ślubu powinno się usiąść i bardzo wstępnie zapisać konkretny miesiąc naszego ślubu. Para młoda powinna oczywiście ustalić przybliżoną liczbę gości na naszym ślubie, jak również na razie bardzo ogólnie sprawdzić reklamy sal weselnych i restauracji. W wielu przypadkach to najlepszy termin na rezerwacje. W popularnych restauracjach sale należy rezerwować na rok z góry.

Na sześć miesięcy przed ślubem należy zaplanować konkretny dzień ślubu, nawet z godziną. We wspomnianym okresie obowiązkowo trzeba zarezerwować salę na wesele albo restaurację. Jeśli wybieramy ślub w kościele, w tym okresie musimy również udać się do księdza i zdecydować na konieczne nauki przedślubne. Odbywają się przez kilka tygodniTrwają długo więc to jest wskazany czas.

Na cztery miesiące przed naszym ślubem koniecznie trzeba zacząć zbierać niezbędne dokumenty. To czas, w jakim należy znaleźć świadków na ślub i upewnić się, że się zgadzają. To właściwy czas na informowanie szefów firm, w których państwo młodzi pracują. To idealny czas na otrzymanie zgody na długi urlop nie wyłącznie na dzień ślubu ale również na czas podróży poślubnej.

penisvergrößerung mit pillen

Dwa miesiące przed uroczystością ślubną powinno się zaprosić naszych gości, ustalić menu w restauracji. To idealny moment na złożenie zamówienia na kwiaty i zamówienie usługi dekorowania samochodu młodej pary.

Cztery tygodnie przed ślubem powinniśmy uzyskać od gości potwierdzenie ich przybycia. W tym czasie powinno się także zadbać o suknie ślubną i garnitur.

Jeżeli odpowiednio przygotujemy uroczystość ślubną, na niedługi czas przed ślubem zostanie nam upewnienie się, że wszystko jest zrobione jak należy. To czas, w którym w razie konieczności można wprowadzić konieczne zmiany w planach.

Na kilkanaście godzin przed uroczystością ślubną, powinniśmy wyłącznie zadbać o właściwy humor i mieć pewność, że czas ślubu i wesela będzie wyjątkowo udany.