Młodzi, są zdania, że po zakończeniu edukacji praca będzie na nich czekać , nic bardziej mylnego . Naturalnie praca czeka, ale dla wykwalifikowanych w w danej specjalizacji albo dla młodych za niewygórowaną płacę. Lata, gdy dochodzenie do umiejętności było gwarantem znalezienia wysokiego wynagrodzenia, minęły , rynek nie potrzebują ludzi posiadających wiedzę teoretyczną, ale posiadających cechami charakteru, która zaowocują do przysparzania firmie dochodów . Przedsiębiorczość, przebojowość to walory cenione przez prezesów firm, zatrudnienie dla takich rozpoczynających karierę silnych psychicznie osób czeka . WymaganiaPolaków , co do wysokości wynagrodzenia za wykonane zadania rośnie , obywatele chcą więcej zarabiać , bo ich ambicje są wyższe , chcą więcej mieć i zabezpieczyć swojej domownikom godne życie. 

Zadowolenie z pracy jest ważne , odczuwanie uznania od pracodawcy także, zgranie tych przesłanek z satysfakcjonującym pensją postrzegane jest za sukces zawodowy . Wyjazd z kraju za pracą jest nadal uważany, jako jedna z alternatyw , jednak czym człowiek starszy , tym bardziej myśli o pozostaniu w ojczyźnie. Praca , które pozwala zabezpieczyć dla siebie i bliskich mieszkanie oraz wysoki standard życia,  jest osiągalna tylko dla niektórych . 

bästa dejtingsajten

Zawody takie jak menadżer, pozwalają osiągnąć dużych pieniędzy, ale obowiązki takie wiąże się z z całym dniem spędzonym w pracy, przeżywaniem sytuacji stresujących i koniecznością poradzenia sobie coraz większym wymaganiom . Traktowanie obowiązków zawodowych, jak do niemiłej obowiązku, konieczności jest nie tylko niekorzystne dla zatrudnionego,  ale również dla pracodawcy , niesatysfakcjonująca praca to zniechęcony podwładny,  który jest mniej wydajny , jest wiecznie wyczerpany i zestresowany .